Dejavu restaurant

Provozní doba – Zimní
Středa až Sobota od 15 do 21 hodin.
Provozní doba – Jaro, Léto, Podzim
Restaurace pro Vás otevřena od 3.6.2020 s krásnou letní zahrádkou.
Středa až Pátek od 17 do 22 hodin.
Sobota – čas pro jakékoliv rodinné a společenské akce

Rezervace: Středa až Pátek od 10 do 16 hodin
Mob: 774 555 553


Jmenuji se Josef Rychtr a narodil jsem se zde v Krkonoších. Mám bohaté zkušenosti z restaurací v česku i v zahraničí. Srdce mě táhlo ze světa zpět domů a proto jsme založili a postavili společně s Tamirem Wintersteinem naši horskou chalupu, kde chceme dělat radost nejen sobě, ale hlavně našim hostům.

Mám připraveno spoustu tradičních českých a krkonošských receptů z dob našich babiček, kdy se vařilo bez náhražek, chemických přísad a dochucovadel a bylo každé jídlo oslavou.

Mimo jiné točíme Rychtrovo pivo Chřástalák, Polotmavý ležák 11°. Vodu máme čerpanou přímo ze skály z pod naší chalupy, pramenitou a křištálově ledovou - Wintersteinova Sodová voda.
Milovníkům vína nabídneme plný sklep lahví. Určitě si najdete tu svou.
Nabídneme také kvalitní kávu, destiláty a domácí limonády.

Zahříváme trouby, zkoušíme teplotu, při které z naší pece budou buchty nejlahodnější .. na povrchu malinko křupnou a uvnitř budou vláčné, nadýchané a voňavé po zavařenině nebo tvarohu. Přesně podle receptu našich babiček.

Kapacita naší restaurace je 27 osob. Je to proto, že naše menu jsme nechtěli psát dopředu a pak mít v lednicích ingredience a jen "vydávat". Naši nabídku se dozvíte až na místě, přímo u naší voňavé kuchyně. Vaříme každý den něco jiného podle nálady, podle sezóny a nebo třeba i na přání předem objednané.
Baví nás, když Vám chutná, když přivíráte oči při každém soustu a chcete aby to neskončilo... Přesně tak pro Vás vaříme.


Aroma Aldrov, Vítkovice v Krkonoších 444, tel:. +420-774 555 553, e-mail: info@aromaaldrov.cz
Zpracování osobních údajů